PatternCSS (1.0.0-beta1) - en to lv translation catalogue (39 entries)

en: User interface
lv: Lietotāja saskarne

en: Pages
lv: Lapas

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: List
lv: Saraksts

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Overview
lv: Pārskats

en: Edit
lv: Labot

en: Size
lv: Izmērs

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Label
lv: Etiķete

en: Save
lv: Saglabāt

en: Background
lv: Fons

en: Small
lv: Mazs

en: Large
lv: Liels

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Separator
lv: Atdalītājs

en: Comment
lv: Komentārs

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Height
lv: Augstums

en: Medium
lv: Vidējs

en: Background color
lv: Fona krāsa

en: Color
lv: Krāsa

en: Pattern
lv: Modelis

en: Negate
lv: Nolieguma

en: Selector
lv: Selektors

en: Style
lv: Stils

en: Duplicate
lv: Dublicēt

en: Grid
lv: Režģis

en: Global
lv: Globāls

en: About
lv: Par

en: Uses
lv: Lieto

en: - Any -
lv: - Jebkurš -

en: All pages except those listed
lv: Visas lapas izņemot norādītās

en: Only the listed pages
lv: Tikai norādītajās lapās

en: Save and go to list
lv: Saglabāt un atgriezties pie saraksta
