PatternCSS (1.0.0-beta1) - en to mn translation catalogue (24 entries)

en: User interface
mn: Хэрэглэгчийн интерфэйс

en: Pages
mn: Хуудаснууд

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: List
mn: Жагсаалт

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Overview
mn: Ерөнхий агуулга

en: Edit
mn: Засварлах

en: Size
mn: Хэмжээ

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Save
mn: Хадгалах

en: Small
mn: Жижиг

en: Large
mn: Том

en: Comment
mn: Сэтгэгдэл

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: Height
mn: Өндөр

en: Medium
mn: Дундаж

en: Background color
mn: Суурь өнгө

en: Color
mn: Өнгө

en: All pages except those listed
mn: Жагсаалтад орсон хуудаснаас гадна бүх хуудаснууд

en: Only the listed pages
mn: Зөвхөн жагсалтад байгаа хуудаснууд
