PatternCSS (1.0.0-beta1) - en to ps translation catalogue (20 entries)

en: Pages
ps: پاڼې

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: List
ps: لړ

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Overview
ps: پاسلیدنه

en: Edit
ps: سمون

en: Size
ps: كچه

en: Settings
ps: امستنې

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: Comment
ps: تبصره

en: Filter
ps: چاڼ

en: Height
ps: لوړوالی

en: Medium
ps: منځنى

en: Background color
ps: شاليد رنګ

en: Color
ps: رنګ

en: Style
ps: ډول

en: Grid
ps: ځاليز

en: About
ps: په اړه

en: - Any -
ps: -هر-
