PatternCSS (1.0.0-beta1) - en to sk translation catalogue (37 entries)

en: User interface
sk: Používateľské rozhranie

en: Pages
sk: Stránky

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: List
sk: Zoznam

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Overview
sk: Prehľad

en: Edit
sk: Upraviť

en: Size
sk: Veľkosť

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Label
sk: Označenie

en: Save
sk: Uložiť

en: Small
sk: Malé

en: Large
sk: Veľké

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Separator
sk: Oddeľovač

en: Comment
sk: Komentár

en: Height
sk: Výška

en: Medium
sk: Stredná

en: Background color
sk: Farba pozadia

en: Color
sk: Farba

en: Pattern
sk: Vzor

en: settings page
sk: stránka nastavení

en: Negate
sk: Negácia

en: Style
sk: Štýl

en: Duplicate
sk: Duplikovať

en: Grid
sk: Mriežka

en: Global
sk: Globálny

en: Rebuild
sk: Obnoviť

en: Local
sk: Lokálny

en: About
sk: Informácie o

en: Uses
sk: Používa

en: - Any -
sk: - Akýkoľvek -

en: All pages except those listed
sk: Všetky stránky okrem týchto vypísaných

en: Only the listed pages
sk: Len vypísané stránky
