PatternCSS (1.0.0-beta1) - en to sq translation catalogue (20 entries)

en: Pages
sq: Faqet

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: List
sq: Lista

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Overview
sq: Panorama

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Size
sq: Madhësia

en: Reset
sq: Rifillo

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Save
sq: Ruaj

en: Small
sq: E vogël

en: Large
sq: E madhe

en: Comment
sq: Komenti

en: Filter
sq: Filtri

en: Medium
sq: Mesatar

en: Color
sq: Ngjyra

en: About
sq: Informacione
