PatternCSS (1.0.0-beta1) - en to sv translation catalogue (42 entries)

en: User interface
sv: Användargränssnitt

en: Pages
sv: Sidor

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: List
sv: Lista

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Overview
sv: Översikt

en: Edit
sv: Redigera

en: Size
sv: Storlek

en: Reset
sv: Återställ

en: Settings
sv: Inställningar

en: Label
sv: Etikett

en: Save
sv: Spara

en: Background
sv: Bakgrund

en: Small
sv: Liten

en: Large
sv: Stor

en: Updated
sv: Uppdaterad

en: Separator
sv: Avskiljare

en: Comment
sv: Kommentar

en: Filter
sv: Filtrera

en: Height
sv: Höjd

en: Medium
sv: Mellan

en: Background color
sv: Bakgrundsfärg

en: Color
sv: Färg

en: Pattern
sv: Mönster

en: settings page
sv: inställningssida

en: Negate
sv: Negera

en: Selector
sv: Väljare

en: Style
sv: Stil

en: Duplicate
sv: Dubblett

en: Grid
sv: Rutnät

en: Global
sv: Globalt

en: Local
sv: Lokal

en: About
sv: Om

en: Opacity
sv: Opacitet

en: Uses
sv: Använder

en: - Any -
sv: - Alla -

en: Transform
sv: Förvandla

en: All pages except those listed
sv: Alla sidor förutom de angivna

en: Only the listed pages
sv: Enbart de angivna sidorna

en: Save and go to list
sv: Spara och gå till listan
