PatternCSS (1.0.0-beta2) - en to el translation catalogue (36 entries)

en: User interface
el: Διεπαφή χρήστη

en: Pages
el: Σελίδες

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: List
el: Λίστα

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Overview
el: Επισκόπηση

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Size
el: Μέγεθος

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Label
el: Ετικέτα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Small
el: Μικρό

en: Large
el: Μεγάλο

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: Separator
el: Διαχωριστής

en: Comment
el: Σχόλιο

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Height
el: Ύψος

en: Medium
el: Μέσο

en: Background color
el: Χρώμα παρασκηνίου

en: Color
el: Χρώμα

en: Pattern
el: Πρότυπο

en: Negate
el: Αναίρεση

en: Style
el: Στυλ

en: Duplicate
el: Αντίγραφο

en: Grid
el: Πλέγμα

en: Global
el: Καθολικό

en: About
el: Περί

en: Uses
el: Χρήσεις

en: - Any -
el: - Οποιοδήποτε -

en: All pages except those listed
el: Να εμφανίζεται σε κάθε σελίδα εκτός από τις παρακάτω.

en: Only the listed pages
el: Να εμφανίζεται μόνο στις παρακάτω σελίδες.
