PatternCSS (1.0.0-beta2) - en to is translation catalogue (29 entries)

en: User interface
is: Notendaviðmót

en: Pages
is: Síður

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: List
is: Listi

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Overview
is: Yfirlit

en: Edit
is: Breyta

en: Size
is: Stærð

en: Reset
is: Endursetja

en: Settings
is: Stillingar

en: Label
is: Merking

en: Save
is: Vista

en: Background
is: Bakgrunnur

en: Small
is: Lítið

en: Large
is: Stórt

en: Updated
is: Uppfært

en: Separator
is: Skilja

en: Comment
is: Ummæli

en: Filter
is: Sía

en: Height
is: Hæð

en: Medium
is: Miðlungs

en: Background color
is: Bakgrunnslitur

en: Color
is: Litur

en: Style
is: Stíll

en: Grid
is: Grind

en: About
is: Um
