PatternCSS (1.0.0-beta2) - en to ur translation catalogue (20 entries)

en: User interface
ur: صارف مواجہ

en: Pages
ur: صفحات

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: List
ur: فہرست

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: Overview
ur: جائزہ

en: Edit
ur: تدوین

en: Size
ur: حجم

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Label
ur: عنوان

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Small
ur: چھوٹا

en: Large
ur: بڑا

en: Filter
ur: فلٹر

en: Color
ur: رنگ

en: Negate
ur: نفی
