PatternCSS (1.0.0-beta2) - en to ca translation catalogue (38 entries)

en: User interface
ca: Interfície d'usuari

en: Pages
ca: Pàgines

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: List
ca: Llistat

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Overview
ca: Resum

en: Edit
ca: Edita

en: Size
ca: Mida

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save
ca: Desa

en: Background
ca: Fons

en: Small
ca: Petit

en: Large
ca: Gran

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Separator
ca: Separador

en: Comment
ca: Comentari

en: Filter
ca: Filtra

en: Height
ca: Alçada

en: Medium
ca: Mitjana

en: Background color
ca: Color de fons

en: Pattern
ca: Patró

en: settings page
ca: pàgina de configuracions

en: Negate
ca: Nega

en: Style
ca: Estil

en: Duplicate
ca: Duplica

en: Grid
ca: Graella

en: Rebuild
ca: Torna a construir

en: About
ca: Detalls

en: Uses
ca: Usos

en: - Any -
ca: - Qualsevol -

en: All pages except those listed
ca: Totes les pàgines excepte les llistades

en: Only the listed pages
ca: Només les pàgines llistades

en: Save and go to list
ca: Desa i ves al llistat
