PatternCSS (1.0.0-beta2) - en to gu translation catalogue (24 entries)

en: User interface
gu: વપરાશકર્તા ઈન્ટરફેસ

en: Pages
gu: પૃષ્ઠો

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: List
gu: સૂચિ

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Size
gu: માપ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Save
gu: સાચવો

en: Small
gu: નાનું

en: Large
gu: મોટું

en: Updated
gu: અધતન થયું

en: Separator
gu: વિભાજક

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: Height
gu: ઊંચાઈ

en: Medium
gu: મધ્યમ

en: Background color
gu: પૃષ્ઠભૂમિ રંગ

en: Color
gu: રંગ

en: About
gu: વિશે

en: Uses
gu: ઉપયોગો
