PatternCSS (1.0.0-alpha1) - en to he translation catalogue (41 entries)

en: User interface
he: ממשק משתמש

en: Pages
he: עמודים

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: List
he: רשימה

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Overview
he: סקירה

en: Edit
he: עריכה

en: Size
he: גודל

en: Reset
he: איתחול

en: Settings
he: הגדרות

en: Label
he: תווית

en: Save
he: שמירה

en: Small
he: קטן

en: Large
he: גדול

en: Updated
he: עודכן

en: Separator
he: מפריד

en: Comment
he: תגובה

en: Filter
he: סינון

en: Height
he: גובה

en: Medium
he: בינוני

en: Background color
he: צבע רקע

en: Color
he: צבע

en: Pattern
he: פורמט

en: settings page
he: דף הגדרות

en: Negate
he: שלילי

en: Selector
he: סלקטור

en: Style
he: סגנון

en: Duplicate
he: שכפול

en: Grid
he: רשת

en: Global
he: כללי

en: Rebuild
he: בנה מחדש

en: Local
he: מקומי

en: About
he: אודות

en: Uses
he: שימושים

en: - Any -
he: - הכל -

en: All pages except those listed
he: בכל העמודים, חוץ מאלו שמופיעים ברשימה

en: Only the listed pages
he: רק בעמודים שברשימה להלן

en: Save and go to list
he: שמירה ומעבר לרשימת הסיווגים
