PatternCSS (1.0.0-beta2) - en to hr translation catalogue (34 entries)

en: User interface
hr: Korisničko sučelje

en: Pages
hr: Stranice

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: List
hr: Popis

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Overview
hr: Pregled

en: Edit
hr: Uredi

en: Size
hr: Veličina

en: Reset
hr: Poništi

en: Settings
hr: Postavke

en: Label
hr: Oznaka

en: Save
hr: Spremi

en: Background
hr: Pozadina

en: Small
hr: Mala

en: Large
hr: Velika

en: Updated
hr: Osvježeno

en: Separator
hr: Razdjelnica

en: Comment
hr: Komentar

en: Filter
hr: Pročisti

en: Height
hr: Visina

en: Medium
hr: Srednji

en: Background color
hr: Boja pozadine

en: Color
hr: Boja

en: Pattern
hr: Uzorak

en: Style
hr: Stil

en: Grid
hr: Mreža

en: Global
hr: Opće

en: About
hr: Opis

en: Uses
hr: Uporaba

en: Checks
hr: Provjere

en: All pages except those listed
hr: Sve stranice osim navedenih

en: Only the listed pages
hr: Samo na navedenim stranicama
