PatternCSS (1.0.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (25 entries)

en: User interface
hy: Օգտագործողի ինտերֆեյսը

en: Pages
hy: Էջեր

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: List
hy: Ցանկ

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Overview
hy: Ակնարկ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Size
hy: Չափ

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Small
hy: Փոքր

en: Large
hy: Մեծ

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Comment
hy: Մեկնաբանություն

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Height
hy: Բարձրություն

en: Background color
hy: Ֆոնի գույն

en: Color
hy: Գույն

en: Negate
hy: Ժխտել

en: Uses
hy: Օգտագործում
