PatternCSS (1.0.0-beta2) - en to ku translation catalogue (27 entries)

en: User interface
ku: ڕووکاری بەکارهێنەر

en: Pages
ku: پەڕەکان

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: List
ku: لیستە

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Overview
ku: پیشاندانی گشتی

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Size
ku: قەبارە

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Label
ku: پێناس

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Small
ku: بچووک

en: Large
ku: گەورە

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: Comment
ku: بۆچوون

en: Filter
ku: پاڵێو

en: Height
ku: بەرزی

en: Medium
ku: مامناوەندی

en: Background color
ku: ڕەنگی پاشبنەما

en: Color
ku: ڕه‌نگ

en: About
ku: دەربارە

en: Uses
ku: بەکاردەهێنێت

en: Only the listed pages
ku: تەنها پەڕە لیستکراوەکان
