Patternkit (9.1.0-beta3) - en to dz translation catalogue (8 entries)

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Version
dz: ཐོན་རིམ་

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Category
dz: དབྱེ་རིམ།

en: Name
dz: མིང་།

en: Block description
dz: ལེབ་དུམ་འགྲེལ་བཤད།

en: Blocks
dz: སྡེབ་ཚན་ཚུ་
