Patternkit (9.1.0-beta9) - en to cy translation catalogue (22 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Delete
cy: Dileu

en: Language
cy: Iaith

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Version
cy: Fersiwn

en: Edit
cy: Golygu

en: Reset
cy: Ailosod

en: Category
cy: Categori

en: Name
cy: Enw

en: Node ID
cy: ID Nod

en: Default
cy: Diofyn

en: Path
cy: Llwybr

en: Media
cy: Cyfryngau

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Apply
cy: Ceisio

en: Block description
cy: Disgrifiad bloc

en: Blocks
cy: Blociau

en: Offset
cy: Ongli

en: Properties
cy: Priodweddau

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen

en: ‹‹
cy: <<

en: ››
cy: >>
