Patternkit (9.1.0-beta9) - en to ht translation catalogue (11 entries)

en: Language
ht: Lang

en: Enabled
ht: Aktif

en: Name
ht: Non

en: Default
ht: Pa defo

en: Desc
ht: Des

en: Changed
ht: Chanje

en: Apply
ht: Aplike

en: Block description
ht: Deskripsyon blòk

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: - All -
ht: - Tout -

en: Asc
ht: Mont
