Patternkit (9.1.0-beta9) - en to mr translation catalogue (16 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Delete
mr: मिटवा

en: Language
mr: भाषा

en: Presentation style
mr: सादरीकरणाची शैली

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Version
mr: आवृत्ती

en: Edit
mr: संपादन

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Category
mr: वर्ग

en: Name
mr: नाव

en: Node ID
mr: धागा क्रमांक

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Path
mr: रस्ता

en: here
mr: येथे

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: Dependencies
mr: आवश्यकता
