Patternkit (9.1.0-beta9) - en to my translation catalogue (13 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Name
my: အမည်

en: Node ID
my: Node ၏ အမှတ်စဉ်

en: Path
my: တည်ရှိရာလမ်းကြောင်း

en: Media
my: မီဒီယာ

en: Block description
my: block အကြောင်းအရာဖော်ပြချက်

en: Data
my: သတင်းအချက်အလက်

en: - All -
my: - အားလုံး -

en: Dependencies
my: အမှီအခိုများ
