Patternkit (9.1.0-beta9) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Delete
se: Sihko

en: Language
se: Giella

en: Edit
se: Rievdat

en: Name
se: Namma

en: Sort by
se: Sirre
