Patternkit (9.1.0-beta9) - en to ug translation catalogue (16 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Name
ug: ئىسىم

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Path
ug: نۆۋەتتىكى ئورۇن

en: ,
ug: ،

en: Media
ug: مېدىيا

en: here
ug: بۇ يەر

en: Template
ug: ئەندىزە

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Browse
ug: كۆرۈش

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: Blocks
ug: تارماق رايون

en: - All -
ug: ھەممىسى
