Patternkit (9.1.1) - en to os translation catalogue (12 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Delete
os: Аппар

en: Language
os: Æвзаг

en: Enabled
os: Иу у

en: Version
os: Верси

en: File
os: Файл

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Reset
os: Раздæрау

en: Category
os: Категори

en: Name
os: Ном

en: Default
os: Æнæивд

en: Path
os: Фæндаг
