Patternkit (9.1.2) - en to hu translation catalogue (52 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Presentation style
hu: Megjelenítési stílus

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Version
hu: Verzió

en: File
hu: Fájl

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Category
hu: Kategória

en: Name
hu: Név

en: Path
hu: Útvonal

en: Advanced settings
hu: Haladó beállítások

en: Media
hu: Média

en: here
hu: ide

en: description
hu: leírás

en: Pattern
hu: Minta

en: Template
hu: Sablon

en: Browse
hu: Böngészés

en: Token
hu: Vezérjel

en: Schema
hu: Séma

en: Changed
hu: Módosítva

en: Assets
hu: Eszközök

en: Block description
hu: Blokk leírása

en: Blocks
hu: Blokkok

en: Data
hu: Adat

en: Patterns
hu: Minták

en: Properties
hu: Tulajdonságok

en: Are you sure you want to remove this item?
hu: Biztosan törölhető ez a tétel?

en: Library
hu: Könyvtár

en: Dependencies
hu: Függőségek

en: 1 error | @count errors
hu[0]: 1 hiba
hu[1]: @count hiba

en: Reusable
hu: Újrafelhasználható

en: Select image
hu: Kép kiválasztása

en: The block could not be saved.
hu: A blokk mentése sikertelen.

en: Media type
hu: Médiatípus

en: Source entity type
hu: Forrásentitás típusa

en: @type %info has been created.
hu: @type típusú %info blokk létrehozva.

en: @type %info has been updated.
hu: @type %info frissítve.

en: @type: added %info.
hu: @type: %info hozzáadva.

en: @type: updated %info.
hu: @type: %info frissítve.

en: The custom block ID.
hu: Az egyéni blokk azonosítója.

en: The custom block UUID.
hu: Az egyéni blokk UUID-ja.

en: The revision ID.
hu: A változat azonosítója.

en: The custom block language code.
hu: Az egyéni blokk nyelvi kódja.

en: The time that the custom block was last edited.
hu: Az egyéni blokk utolsó szerkesztésének időpontja.

en: Custom block ID
hu: Egyéni blokk azonosítója

en: The log entry explaining the changes in this revision.
hu: Az e változat módosításait ismertető naplóbejegyzés.

en: A brief description of your block.
hu: A blokk rövid leírása.

en: Text with text format
hu: Szöveg szövegformátummal

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
hu: %type típus: @message üzenet %function függvényben (%file fájl %line. sorában).

en: This batch encountered an error.
hu: Ez a kötegelt eljárás hibába ütközött.

en: Processed @current of @total entity types.
hu: Összesen @total elemből @current feldolgozva.

en: A boolean indicating whether this block is reusable.
hu: Logikai változó a blokk újrafelhasználhatóságának jelzésére.

en: Serialized block
hu: Szerializált blokk
