Patternkit (9.1.2) - en to am translation catalogue (10 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Version
am: ሥሪት

en: Edit
am: አርትእ

en: Name
am: ስም

en: Path
am: ዱካ

en: Block description
am: የጥምር ማብራሪያ

en: Blocks
am: ጥምረቶች

en: Dependencies
am: ጥገኛዎች

en: Text with text format
am: ፅሁፍ እስከነ ፅሁፍ ቅርፀት
