Pause Player the videoplayer (8.x-1.0) - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: None
ca: Cap

en: Default
ca: Per defecte

en: Never
ca: Mai

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Start
ca: Inici

en: End
ca: Final

en: Other
ca: Altres

en: Both
ca: Ambdós

en: CSS classes
ca: Classes CSS

en: Image path
ca: Camí de la imatge

en: Debug
ca: Depuració

en: Autoplay
ca: Reproducció automàtica

en: Ratio
ca: Ràtio
