Pause Player the videoplayer (8.x-1.0) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: None
fi: Ei mitään

en: Default
fi: Oletus

en: Never
fi: Ei koskaan

en: Width
fi: Leveys

en: Height
fi: Korkeus

en: Start
fi: Alkaa

en: End
fi: Päättyy

en: Other
fi: Muu

en: Both
fi: Molemmat

en: CSS classes
fi: CSS-luokat

en: Image path
fi: Kuvien hakupolku

en: Debug
fi: Debuggaa
