Pause Player the videoplayer (8.x-1.0) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: None
hr: Nema

en: Default
hr: Zadano

en: Never
hr: Nikada

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina

en: Start
hr: Početak

en: End
hr: Svršetak

en: Other
hr: Ostalo

en: Both
hr: Oba

en: Debug
hr: Uklanjanje grešaka
