Pause Player the videoplayer (8.x-1.0) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: None
is: Engin

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Never
is: Aldrei

en: Width
is: Breidd

en: Height
is: Hæð

en: Start
is: Hefst

en: End
is: Lýkur

en: Both
is: Bæði
