Pause Player the videoplayer (8.x-1.0) - en to it translation catalogue (12 entries)

en: None
it: Nessuno

en: Default
it: Predefinito

en: Never
it: Mai

en: Width
it: Larghezza

en: Height
it: Altezza

en: Start
it: Inizio

en: End
it: Fine

en: Other
it: Altro

en: Both
it: Entrambi

en: CSS classes
it: classi CSS

en: Image path
it: Percorso per le immagini

en: Autoplay
it: Partenza automatica
