Pause Player the videoplayer (8.x-1.0) - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: None
ja: なし

en: Default
ja: デフォルト

en: Never
ja: なし

en: Width
ja: 幅

en: Height
ja: 高さ

en: Start
ja: 開始

en: End
ja: 終了

en: Other
ja: その他

en: Both
ja: 両方

en: CSS classes
ja: CSSクラス

en: Image path
ja: イメージパス

en: Debug
ja: デバッグ

en: Autoplay
ja: 自動再生
