Pause Player the videoplayer (8.x-1.0) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: None
mr: काहीच नाही

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Never
mr: कधीही नाही

en: Width
mr: लांबी

en: Height
mr: उंची
