Pause Player the videoplayer (8.x-1.0) - en to pl translation catalogue (15 entries)

en: None
pl: Brak

en: Default
pl: Domyślny

en: Never
pl: Nigdy

en: Width
pl: Szerokość

en: Height
pl: Wysokość

en: Start
pl: Początek

en: End
pl: Koniec

en: Other
pl: Inne

en: Both
pl: Oba

en: CSS classes
pl: Klasy CSS

en: Image path
pl: Ścieżka obrazka

en: Debug
pl: Debugowanie

en: Autoplay
pl: Autoodtwarzanie

en: Ratio
pl: Stosunek

en: Mute
pl: Wyciszenie
