Pause Player the videoplayer (8.x-1.0) - en to ru translation catalogue (14 entries)

en: None
ru: Нет

en: Default
ru: По умолчанию

en: Never
ru: Никогда

en: Width
ru: Ширина

en: Height
ru: Высота

en: Start
ru: Начало

en: End
ru: Конец

en: Other
ru: Другое

en: Both
ru: Оба

en: CSS classes
ru: CSS классы

en: Image path
ru: Путь к изображению

en: Debug
ru: Отладка

en: Autoplay
ru: Автовоспроизведение

en: Ratio
ru: Соотношение
