Pause Player the videoplayer (8.x-1.0) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: None
tr: Hiçbiri

en: Default
tr: Varsayılan

en: Never
tr: Asla

en: Width
tr: Genişlik

en: Height
tr: Yükseklik

en: Start
tr: Başlangıç

en: End
tr: Bitiş

en: Other
tr: Diğer

en: Both
tr: İkisi de

en: CSS classes
tr: CSS sınıfları

en: Image path
tr: Resim yolu

en: Debug
tr: Hata ayıkla

en: Autoplay
tr: Otomatik oynatma
