Pause Player the videoplayer (8.x-1.0) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: None
ug: يوق

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Height
ug: ئېگىزلىكى

en: Other
ug: باشقا

en: Mute
ug: ئاۋازسىز

en: Default volume
ug: دەسلەپكى ئاۋاز
