Pause Player the videoplayer (8.x-1.1) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: None
az: Yoxdur

en: Default
az: Susmaya görə

en: Never
az: Heç vaxt

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Other
az: Digər

en: Both
az: Hər ikisi

en: Debug
az: Debaq

en: Autoplay
az: Avtoişəsalma
