Pause Player the videoplayer (8.x-1.1) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: None
el: Κανένα

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Never
el: Ποτέ

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος

en: Start
el: Αρχή

en: End
el: Τέλος

en: Other
el: Άλλο

en: Both
el: Και τα δύο

en: CSS classes
el: Κλάσεις CSS

en: Debug
el: Αποσφαλμάτωση
