Pause Player the videoplayer (8.x-1.1) - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: None
fa: هیچ

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Never
fa: هیچوقت

en: Width
fa: عرض

en: Height
fa: ارتفاع

en: Start
fa: شروع

en: End
fa: پایان

en: Other
fa: ساير

en: Both
fa: هردو

en: CSS classes
fa: کلاس های CSS

en: Image path
fa: مسیر تصویر

en: Debug
fa: اشکال زدایی

en: Autoplay
fa: پخش خودکار
