Pause Player the videoplayer (8.x-1.1) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: None
ku: هیچ

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Never
ku: هیچ کاتێک

en: Width
ku: پانی

en: Height
ku: بەرزی

en: Other
ku: هیتر

en: Debug
ku: هەڵدۆزین
