Pause Player the videoplayer (8.x-1.1) - en to pt translation catalogue (14 entries)

en: None
pt: Nenhum

en: Default
pt: Por defeito

en: Never
pt: Nunca

en: Width
pt: Largura

en: Height
pt: Altura

en: Start
pt: Iniciar

en: End
pt: Fim

en: Other
pt: Outro

en: Both
pt: Ambos

en: CSS classes
pt: Classes de CSS

en: Image path
pt: Caminho da imagem

en: Debug
pt: Depuração

en: Autoplay
pt: Início automático

en: Ratio
pt: Proporção
