Pause Player the videoplayer (8.x-1.1) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: None
sl: Brez

en: Default
sl: Privzeto

en: Never
sl: Nikoli

en: Width
sl: Širina

en: Height
sl: Višina

en: Debug
sl: Razhroščevanje
