Pause Player the videoplayer (8.x-1.1) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: None
ta: இல்லை

en: Default
ta: இயல்பான

en: Never
ta: இல்லை

en: Width
ta: அகலம்

en: Height
ta: உயரம்

en: Other
ta: மற்றவை

en: Both
ta: இரண்டும்

en: Debug
ta: பிழையறிவு

en: Autoplay
ta: தானியங்கு
