Pause Player the videoplayer (8.x-1.1) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Width
te: వెడల్పు

en: Height
te: ఎత్తు

en: Other
te: ఇతర
