Pause Player the videoplayer (8.x-1.2) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: None
jv: Nihil

en: Default
jv: Gawan

en: Never
jv: Ora tahu

en: Width
jv: Ambané

en: Height
jv: Dhuwuré

en: Other
jv: Liyané

en: Both
jv: Karone
