Pause Player the videoplayer (8.x-1.2) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: None
ka: არცერთი

en: Never
ka: არასდროს

en: Width
ka: სიგანე

en: Height
ka: სიმაღლე

en: Other
ka: სხვა

en: Both
ka: ორივე
