Pause Player the videoplayer (8.x-1.2) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: None
lv: Nav

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Never
lv: Nekad

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Start
lv: Sākt

en: End
lv: Beigt

en: Other
lv: Citi

en: Both
lv: Abi

en: CSS classes
lv: CSS klases

en: Debug
lv: Atkļūdot

en: Autoplay
lv: Automātiskā atskaņošana
