Pause Player the videoplayer (8.x-1.2) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: None
ps: هېڅ يو

en: Default
ps: تلواله

en: Never
ps: هيڅکله

en: Width
ps: پلنوالى

en: Height
ps: لوړوالی

en: Other
ps: نور

en: Both
ps: دواړه
