Pause Player the videoplayer (8.x-1.3) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: None
gu: એકે નહિ

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Never
gu: કદી નહી

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Height
gu: ઊંચાઈ

en: Other
gu: અન્ય

en: Both
gu: બંને
