Pause Player the videoplayer (8.x-1.3) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: None
id: Tiada

en: Default
id: Bawaan

en: Never
id: Tidak pernah

en: Width
id: Lebar

en: Height
id: Tinggi

en: Start
id: Mulai

en: End
id: Teakhir

en: Other
id: Lainnya

en: Both
id: Keduanya

en: Autoplay
id: Putar otomatis
